b +421-903-974507 f strapex2001@gmail.com

 

Sme moderná stavebná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 10 rokov. Zabezpečujeme realizáciu stavieb rôzneho druhu podľa požiadaviek zákazníkov. Ak sme Vás zaujali, kontaktujte nás a my si s Vami veľmi radi dohodneme osobné stretnutie.

Kontaktujte nás

h
Flexibilita
Termíny
Zdravie
O nás ... Naša spoločnosť bola založená v roku 2001. Odvtedy začala svoju činnosť v oblasti priemyselných a stavebných prác, našim profilovým zameraním sú strojárske práce – montáž, demontáž a transfer technológií v rôznych sektoroch priemyslu (automobilový, tlačiarenský, potravinársky, ťažobný, ropný, drevársky atď...)...vedľajším zameraním sú stavebné práce: železiarske, tesárske, betonárske a iné stavebné práce podľa požiadaviek našich zákazníkov. V priebehu činnosti došlo ku rozšíreniu činnosti aj na oblasť auto-moto servisu ako aj možností športového a kultúrneho vyžitia svojich zamestnancov a verejnosti (viac info v jednotlivých sekciách). V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky!
Naše prevádzky:
  • P_01 Prevádzka vedenie firmy

  • P_02 Prevádzka servisno - výrobná

  • P_03 Prevádzka šport a zábava

Cieľoví zákazníci našich obchodných partnerov

Podporujeme

Vďaka flexibilite a profesionálnosti našich zamestnancov dokážeme plniť nároky našich klientov rýchlo a efektívne.

Kladieme dôraz na vysokú kvalitu a dôsledné dodržiavanie termínu vyhotovenia.

Staráme sa o našich zamestnancov v podobe pravidelných školení a rekreačno - športových teambuildingov.

STRAPEX Montage, s.r.o.

Naša spoločnosť bola založená v roku 2001. Odvtedy začala svoju činnosť v oblasti priemyselných a stavebných prác, naším profilovým zameraním sú strojárske práce – montáž, demontáž a transfer technológií v rôznych sektoroch priemyslu (automobilový, tlaciarenský, potravinársky, tažobný, ropný, drevársky atd...)
KONTAKT
h strapex2001@gmail.com e STRAPEX Montage, s.r.o. Slovenská 354/29 094 31 Hanušovce n/T Slovak Republic b +421-57-4450459

© Copyright 2015. All Rights Reserved STRAPEX Montage, s.r.o.

Created by Double B - Design a division of Double B - Business, s.r.o.